Ceník a možnosti doručení

Nejsem plátcem DPH, proto jsou veškeré uvedené ceny konečné.
Dle dohody je možno také vyrobit nástroje jiné, na stránkách neuvedené, a podle přání i mimo uvedené druhy ladění.
Tvořivosti a fantazii se meze nekladou, a proto vítám také názory, které vedou ke zkvalitnění výroby.
Ceny jsou maloobchodní, tudíž na velkoobchod a přeprodávajícím -15 %.

  • Zboží zasíláme po platbě na účet 208653836/0600 předem, nebo dobírkou prostřednictvím Kurýra Gls ,Geis,Ppl nebo jiných.
  • Vzhledem k velkým rozdílům, jsme se rozhodly stanovit paušálně sazbu na 200 Kč za jednu zásilku bez dobírky. V případě dobírky to bude o 40 Kč navíc.
  • Narůstající ceny za služeb dopravců, nas přivedly i k levnějším možnostem zásilek, jako je Zásilkovna.cz.
  • Cena zásilky přes zásilkovnu závisíod délky flétny. Za nástroje do 70 cm účtujeme 90 Kč (70 Kč přeprava + 20 Kč balné), pro nástroje nad 70 cm je cena 150 Kč (130 Kč přeprava + 20 Kč balné), bez dobírky. V případě dobírky to bude o 40 Kč navíc.
  • U pravidelných odběratelů je samozřejmá domluva a způsob platby.

Většina nastrojů je vyráběna přímo na zakázku, proto si na výrobu a odeslání ponechávám vždy potřebný čas k realizaci ( cca tři týdny ), aby mohl být nástroj ku spokojenosti mé i vaši dodán.

Jedná se o ručně vyráběné hudební nástroje, a proto doporučuji si je osobně vyzkoušet, každému zkrátka sedí něco jiného.

Každý nástroj je originál, ale také každý kus dřeva je unikátní natolik, že i v případě stejného ladění může být nástroj jiný.

V případě nespokojenosti s objednaným nástrojem je po předchozí komunikaci možnost výměny - v případě osobního odběru zdarma, při zaslání poštou kupující hradí poštovné.